דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניוםמדוע מומלץ לעבור לדלתות כניסה מעוצבות מאלומיניום? מה מייחד דלתות כניסה לבית העשויות מחומר בוטיק זה? מהן הסגולות העיצוביות המאפיינות דלת זו? מה כדאי לדעת באופן כללי על חברה המספקת דלתות אלומיניום, ומדוע חברה המספקת גם שירותי מנעולנות תהיה עדיפה?


דלתות אלומיניום פותחות לכם צוהר למכלול של עיצובים חדשים של היו ידועים קודם לכן בתחום כמו עיצוב בתים. ראשית כל, אלו דלתות שעשויות להיראות כמו חלונות, עם התקני זכוכית המעוצבים באופן אישי: ניתן לעשות מהם חלונות מלאים, חלונות חלקיים אשר רק מהחלק הפנימי ניתן להשקיף החוצה, או להשתמש בהם לדיפון ועיצוב בלבד, ללא האפקט החלונאי. בנוסף, פרזולה של הדלת נחשב חדיש, כזה שטרם נראה בתחום דלתות הכניסה.


ידיות מעוצבות בשלל דרכים חדשות, פלטות דלתות מגוונות ומעוצבות בשלל דרכים

ניתן להזמין ידית מרובעת או ידית צינור, ידית אנכית או ידית אופקית, ידית חיצונית עם השפעה על פתיחת הצילינדר או ידית דחיפה בלבד. רוב הצרכנים יבחרו להזמין ידית פתיחת צילינדר רק בחלק הפנימי של הדלת, ובחלק החיצוני תהיה זו ידית דחיפה בלבד, אך אם אתם חוששים משכחת מפתחות ונכנסים לחרדות עקב כך, מומלץ לשים ידית שפותחת את הצילינדר גם בחלק החיצוני של הדלת משום שסגירה ללא נעילה של דלת עם ידית דחיפה בלבד – לא תאפשר לכם לפתוח את הדלת בלי מפתח. דלתות אלומיניום מטעמנו מעוצבות בשלל דרכים ענפות על פי צרכי הבית. ניתן לעיין בקטלוג שלנו ולהתרשם ממבחר של דלתות חוץ מעוצבות, או לגבש נוסחה עיצוביי ולפנות אלינו. אנו נבדוק האם ניתן לעצב את הדלת על פי האפיון. שגיבשתם.


דלתות ממוגנות: המנעולים קשי פריצה מחד וקלים לפתיחה מאידך

בעצבנו דלתות אלומיניום גיבשנו את צילינדר הדלת כך שיכיל מנעול עם מקסימום קשיי פריצה ומינימום התנגדות בעת פתיחה חוקית. הכוונה היא שהמפתח תמיד יחוש לכם מתאים וקל לסיבוב ושימוש, אך מבחינה טכנית מדובר במנעולים ממוגנים המכילים בחלקם שקע סנייק שיוצר קושי לשכפל את המפתח עם פלסטלינה, פינים נעים למימוש מטרה זהה, וגם שכפול חוקי יכול להיעשות אך ורק עם כרטיס שכפול שמסופק לכם ביום מתן המפתח. דלתות אלומיניום נחשבות גם קלות מבחינת הגרירה שלאחר הפתיחה, ויחד עם זאת הן נורא חזקות פיזית וקשה להבקיע אותן. זה המקום להזכיר שמי שברשותו דלת ישנה שאינה פלדלת ואשר נרכשה לפני עשורים או שנים רבות עלול להיות טרף קל לפריצה. זה הזמן והמקום להחליף דלת כניסה, ולהזמין דלתות אלומיניום ממוגנות וקשות פריצה. אם אתם סקפטיים מבחינה עיצובית, בשל כך שהבית שלכם כפרי על טהרת הפרקטים והצבע החום, אל דאגה: ניתן לצבוע דלת כניסה מאלומיניום בטכניקות מיוחדות שיכולות לא רק להפוך אותה לכהה אלא אפילו לדמות דלת עץ.