מנעולן דלתות

מנעולן דלתותמתי מומלץ ליצור קשר עם מנעולן דלתות? אילו מנעולים יכול מנעולן לפרוץ? האם עבודת המנעולן מעוגנת בחוק? האם מנעולן יכול לסייע גם בהתאמת המנעול לדלת? האם מנעולן יכול להחליף מנעול לדלת?

מנעולן דלתות הוא איש מקצוע אשר מתמחה במנעולים ויכול לספק לך מגוון רחב של שירותים. מכיוון ומנעולנים עובדים עם מערכות האבטחה אשר אמורות להגן על הדברים החשובים לך ביותר, כל עבודת המנעולן צריכה להתבצע תחת החוק ובאישור ממשטרת ישראל. קבלת שירותים ממנעולן אשר אינו מחזיק ברישיון עבודה מטעם משטרת ישראל יכולה להוביל לעבודה באיכות ירודה, במקרה הטוב, ולסכנה ממשית לציוד ודיירי הבית במקרה הגרוע. כדי להימנע מעבודה עם חובבנים במקרי חירום, מומלץ לשמור מספר טלפון של בעל המקצוע האמין אשר פועל בסביבת ביתך.

מנעולן דלתות כניסה במקרי חירום

העבודות המפורסמות ביותר של מנעולנים נעשות כאשר המנעולים של הבית, המשרד, הרכב ואפילו הכספת שלנו משאירים אותנו נעולים בצד הלא נכון. במקרים כאלו, על המנעולן להכיר את דרך הפעולה של המנעול ולפרוץ אותו בצורה אשר לא תפגע בשלמותו. ניסיונות פריצה חובבניים פוגעים בשלמות המנעול, מורידים מהאמינות שלו לאחר הפריצה ואף יכולים להוביל למצבים שבהם לא ניתן לפרוץ את המנעול.

לא לשכוח לתאר את המנעול בפני המנעולן

כבר במהלך שיחת הטלפון הראשונית יש לתאר את הדלת, מנגנון הנעילה והמנעול שלך למנעולן כדי שהוא יוכל להגיע אלייך עם הכלים הנכונים. במקרים בהם יש ברשותך כספות או מנעולי כניסה חדישים ומתוחכמים, מנעולן מקצועי יגיד לך כבר בשיחת הטלפון אם זה מעבר ליכולות שלו ויכווין אותך למומחה המתאים.

לוודא שהמנעול תקין לאחר הפריצה

האמינות של המנעול שלך יכולה להיפגע לאחר פריצה אפילו היא נעשתה ברמת המומחיות הגבוהה ביותר. לאחר סיום הפריצה יש לבקש מן המנעולן שיאבחן את המנעול. אם המנעול נפגע, ניתן להזמין מנגנון דלת חדש או לנסות לתקן את הישן. בכל מקרה, מומלץ להיעזר בחברה המקורית שממנה רכשת את הדלת ומנגנן הנעילה.

שירותי מנעולן דלתות שגרתיים

ההבנה העמוקה של המנעולן במנעולים השונים מאפשרת לו לספק לך מגוון רחב של שירותים. החל בשכפול מפתחות לבית, למשרד ואפילו לרכב, דרך בחינה של מנעולים ועד לשדרוג של מנגנוני נעילה. בעיקר בשירותים השגרתיים, חשוב מאוד שלא לעבוד עם מנעולן דלתות אשר לא מחזיק באישור ממשטרת ישראל. כאשר מנעול משכפל את המפתח שלך, בין אם יש לך כרטיס שכפול או לא, יש לו את היכולת להכין כמות עותקים בלתי מוגבלת. מנעולנים אשר מחזיקים באישורים ממשטרת ישראל נבדקים וניתן לסמוך על כך שאין להם קשרים עם גורמים עברייניים ושעבודה איתם לא תפגע בתחושת הביטחון שלך.

בחירת מנעול

הדרך הטובה ביותר להבין את ההבדלים בין מנגנוני הנעילה השונים היא לנסות לפרוץ אותם. מנעולן מנוסה יוכל לעזור לך לבחור בדלתות ומנגנוני נעילת דלתות כניסה המתאימים לצרכים שלך. שנים רבות של ניסיון מספקות למנעולנים היכרות מעמיקה עם כל המנעולים הזמינים בשוק ולאור העבודה שלהם, הם יודעים אילו מנעולים יותר אמינים מאחרים.

בחירת דלת כניסה

רכישה של דלת כניסה אינה מתבצעת בעזרת איש מקצוע אך, עבודה עם ספק מקצועי ורכישת מנגנון נעילה של חברה מוכרת יעזרו לך להבטיח כי הדלת תפתח עבור האנשים החשובים לך ותישאר סגורה בפני גורמים לא רצויים. ישנם ספקי דלתות אשר עובדים עם מנעולן דלתות מקצוען הזמין עבורך לייעוץ.

הום בריח – דלתות כניסה מעוצבות ומאובטחות

הום בריח היא זרוע של יצרנית דלתות הכניסה הגדולה בישראל – חברת אלידור. הום בריח הוקמה כדי לעזור לך ליצור דלת כניסה ייחודית, מרהיבה וכזו אשר תאפשר לך לישון בשקט בלילה. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לספר לנו על הצרכים שלך ולשמוע על כל הדברים המדהימים שיש לנו להציע לך כי עם דלתות של הום בריח לא תצטרך מנעולן דלתות.