דלתות

דלתותכיצד מומלץ לרכוש דלתות כניסה מעוצבות? מה מאפיין דלתות כניסה לבית שהן גם מעוצבות וגם ממוגנות? מהו חומר הייצור המוביל בייצור דלתות אלה, ומה צריכים להיות הסודות המקצועיים של אותן דלתות גם מבחינת ציפוי, הגנה מחבטות והגנה מפריצת מנעולים? כל המידע הנדרש על דלתות במאמר מידע אחד!


דלתות מעוצבות בכניסה לבית

דלתות חוץ בעיצובי בוטיק רוכשים בחברה שגם מייצרת את הדלתות וגם ספקת שירותי מנעולנות מכל הסוגים. מדוע? משום שכך אתם לא הולכים לאיבוד ולא שמים את יהבכם העתידי במגוון חברות ונותני שירותים: חברה אחת תפתור לכם למעשה את כל בעיות האבטחה, גם תספק את הדלתות, גם תתקין אותן וגם תיתן מענה פריצה כאשר ננעלתם מחוץ לבית או חלילה נכלאתם בשוגג בתוכו.


איך נידע שאיכות המוצרים שהחברה מספקת לנו טובה

על מנת לדעת שהחברה גם מספקת לכם מוצרים ושירותים איכותיים עליכם לוודא מספר פרטים. נתחיל בציפוי דלת להגנה מדהיית צבע: מעבר לסוגיה הבטיחותית, אף דייר לא היה רוצה לגלות יום אחד שחסר לו צבע בדלת, ולשם כך קיימים ציפויים שתפקידם הוא להגן על שכבת הצבע העליונה. שלושת הציפויים המקובלים בתחום דלתות הכניסה הם למינציה, ציפוי צבע בתנור או פורניר. עליכם לוודא שקיים ציפוי כזה לאבטחת שלמותו של צבע הדלת, ומניעת דהייתו בכל מחיר. כך, דלתות כניסה לבית בבעלותכם יישארו מעוצבות, ולא ייקחו אתכם למחוזות שמראש לא הייתם רוצים להיות בהם.


שימוש בהתקני הגנה: מנעולים וצילינדרים משוכללים וקשי פריצה

צילינדר עם שקע סנייק למניעת העתקת פרופיל, מנעול לדלת הכניסה המכיל פינים צפים, מפתח קל לשימוש אשר פותח ביעילות את הדלת וללא התנגדות. צילינדר הדלת – כאשר מכיל נתונים אלו מספק לכם בדיוק את השירות שהוא צריך לספק: קשוח מול הפורצים, ונדיב אתכם. נכון, מי שחשב צעד אחד קדימה ודאי אומר לעצמו שבמידה ויינעל מחוץ לבית, גם למנעולן יהיה קשה לפרוץ את הדלת, ועובדתית, התהליך ייערך זמן רב ואין להימנע מזה, אבל יהיה זה עדיף עשרות מונים על דלתות קלות פריצה שישמשו טרף קל לפורצים. שימוש בחומרי הגנה לפלטת הדלת נחוץ אף הוא: ודאו כי ציפוי הדלת שלכם, בין אם הוא למינציה, צבע תנור או פורניר – נטבל בפולימר. פולימר יוצר שכבת ציפוי קשיחה יותר אשר גם תמנע פגיעה בדלת וגם תמנע את סדיקת משטח הציפוי ספציפית.

אודות המחבר

השארת תגובה